Ми отримали патент на керамогранітні обігрівачі!

21 Февраля 2018 Категория: Все о строительстве
206

Теги: uden-s, патент, опалення, керамогранітні обігрівачі, енергозберыгаючі обігрівачі, КЕН, запатентовані обігрівачі, інтелектуальна власність на обігрівачі

Ми отримали патент на керамогранітні обігрівачі!

Наші керамогранітні дизайнерські обігрівачі (КЕН) – це опалювальні панелі з відмінними теплозберігаючими властивостями, оригінальним дизайном, екологічним складом, гарантією 5 років. Дизайн та форма кожного обігрівача неповторні, а широке різнобарв’я дозволяє підібрати їх під будь-який стиль інтер’єру. Підрозділ з виробництва КЕНів - молодий напрямок нашої компанії, що постійно радує новими моделями, нестандартними ідеями, вдосконалюється, модернізується.  

Зовсім недавно ми презентували глянцеву лінію обігрівачів Гобеленової колекції з ідеально гладенькою та виблискуючою поверхнею. Не менш заворожуючими виглядають і обігрівачі Шовкової лінії тієї ж колекції. В них поєдналися і текстурована, і віддзеркалююча  поверхня – сяюча, наче тисячі діамантів. Дуже ніжно та витончено.

Ми не одноразово розповідали вам про винятковість наших обігрівачів, про те, що вони – власна розробка заводу і їм немає аналогів. І це не просто слова! Ось і наступна гарна новина - позитивне рішення щодо отримання нами патенту* на керамогранітні обігрівачі (КЕН) UDEN-S!

*Патент - документ, що засвідчує авторство на винахід та виключне право на використання його протягом певного строку.

Тобто, ми підтвердили унікальність КЕНів документально! Будь-які інші керамогранітні обігрівачі під брендом UDEN-S будуть переслідуватися законом, а наші – охоронятися.

Невпинно розвиваємося та стаємо кращими!

 

Комментарии пользователей

Необходимо зарегестрироваться или авторизоваться чтоб оставлять комментарии