На Великодньому Благодійному Аукціоні торгуватися будуть не лише за картини

14 Февраля 2018 Категория: Все о строительстве
191

Теги: uden-s, обігрівачі, керамогранітний обігрівач, великодній благодійний аукціон 2018 Кропивницький, учасник аукціону, Кіровоградський обласний художній музей

На Великодньому Благодійному Аукціоні торгуватися  будуть не лише за картини

У Кропивницькому вже стало традицією проводити Великодній благодійний Аукціон напередодні світлого свята Великодня. У цьому році він пройде вдев’яте, 4 квітня у затишних стінах кіровоградського обласного художнього музею.

На аукціоні продаються витвори мистецтва, надані художниками безоплатно. Кошти зібрані на заході завжди витрачаються на благодійні цілі: у 2009 році на купівлю меблів та техніки для дитячого будинку, у 2010 році – хірургічних інструментів для дитячої лікарні, у 2011 - обладнання для гематологічного відділення тієї ж лікарні, у 2012 році – на обладнання для операційного відділення обласної дитячої лікарні, у 2013 році було придбане медичне обладнання для обласної дитячої лікарні, у 2015 році - обладнання для обласного госпіталю, у 2016-17 роках - медичне обладнання для обласного онкологічного диспансеру.

Кожен бажаючий може стати благодійником, просто купивши білет на захід всього за 150 грн. За результатами аукціону-2018 на усі кошти буде закуплене обладнання для обласного онкологічного диспансеру.

Митці вже надають лоти на аукціон і покупці можуть обирати щось для себе. Картини презентовані у альбомі Лоти на Аукціон - 2018 та додаються по мірі надходження до музею. Зараз вже є картини «Жовтий настрій» та «Захід» від Сергія Дриги. Та дуже багато лотів у дорозі, на їх публікацію чекайте невдовзі.

Один із постійних учасників, котрий передає свої теплі лоти на аукціон - кропивницький виробник енергозберігаючих електричних обігрівачів UDEN-S. Цього року компанія надала абсолютну, ще ніким не бачену новинку – керамогранітний дизайн-обігрівач ручної роботи «Філігрі» медовий, гобеленової колекції, шовкової лінії. Це краса, яку потрібно бачити на власні очі! Ніжні, виразні, золотисті завитки сяють у промінчиках світла, наче тисячі діамантів. Обігрівач дуже витончений, до нього хочеться доторкнутися, пощупати, і не тільки через красу. Він окутує хвилями турботи і ніжно зігріває теплими променями усіх оточуючих. Потужність обігрівача 500 Вт, розрахований на обігрів приміщення до 10 кв.м, при висоті 2,5 м. Після вимкнення продовжує віддавати тепло протягом 2-4 годин. Технологія виготовлення, склад та оформлення запатентовані і не мають аналогів у всьому світі. Приємно відмітити, що наш кропивницький виробник вже другий рік поспіль стає переможцем всеукраїнського народного голосування конкурсу «Фаворити успіху».

Зробити добру справу можете і ви! Приєднуйтеся, друзі!

Сайт UDEN-S: http://www.uden-s.ua/products/udens-products/
Сайт благодійного аукціону: http://auction-kirovograd.org/

Комментарии пользователей

Необходимо зарегестрироваться или авторизоваться чтоб оставлять комментарии