Обігрівачі UDEN-S визнані найкращими за результатами всеукраїнського конкурсу!

23 Января 2018 Категория: Все о строительстве
120

Теги: uden-s, переможець конкурсу Фаворити успіху, переможець голосування 2017, лідери рейтингу, uden-s кращий виробник обігрівачів, кращі обігрівачі для дому, квартири, офісу, опалення номер один №1

Обігрівачі UDEN-S визнані найкращими за результатами всеукраїнського конкурсу!

В Україні щороку проходить конкурс брендів «Фаворити успіху» за результатами якого, визначаються найкращі торгові марки, представлені на ринку. Протягом року відбувається онлайн голосування споживачів у різних категоріях, також найкращим віддають перевагу журі спеціалістів та відомих особистостей.

Результати голосування клієнтів відкриті на сайті конкурсу, і по завершенню кожного кварталу відразу видно компанії-лідери. Респонденти дуже активні. Та й зрозуміло: купуючи товар чи послугу, людина користується, отримує задоволення, масу позитивних вражень і віддає перевагу відповідній компанії у конкурсі.

Одним із абсолютних переможців за результатами голосування 2017 року, як і у минулому році, стала наша компанія - кропивницький виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S у категорії «Обігрівач»! Урааа!

Мільйони слів вдячності нашим клієнтам, друзям, партнерам, усім-усім, хто приділив увагу, свій час, підтримав нас і проголосував. І ми не втомлюємося дякувати, тому що після таких перемог у нас виростають крила, ми надихаємося та ще більше творимо прекрасного і теплого. Споживачі – це наше найвимогливіше та найавторитетніше журі. Саме для них ми й створюємо наші обігрівачі, для комфорту та затишку у домівках, на робочих місцях, у садочках та школах. Нас обирають, нам довіряють, а це у котрий раз підтверджує правильність обраного нами шляху ще одинадцять років тому!

У цьому році ми також беремо участь у конкурсі. Щоб підтримати нас, переходьте за посиланням: https://favor.com.ua/vote/heater/?mark=20747. Голосування вже розпочалося!

Обирайте українське – обирайте UDEN-S!

Комментарии пользователей

Необходимо зарегестрироваться или авторизоваться чтоб оставлять комментарии