Клієнти високо оцінюють обігрівачі UDEN-S

23 Октября 2017 Категория: Все о строительстве
25

Теги: uden-s, опалення, обігрівачі, опитування клієнтів, відгуки про електроопалення, висока оцінка, економічність, ефективність

Клієнти високо оцінюють обігрівачі UDEN-S

Ми традиційно провели письмове опитування наших клієнтів, людей, які вже встигли перезимувати з опаленням UDEN-S, щоб дізнатися оцінку роботи компанії та наших обігрівачів.

Результати опитування показують, що 89% наших клієнтів поставили обігрівачам UDEN-S оцінку від 5 до 4 (за п'ятибальною шкалою) за їх економічність та ефективність. 97% замовників також найвищими балами оцінили роботу компанії та рівень обслуговування, швидкість прийняття замовлень та першокласні консультації наших спеціалістів. Друзі, дякуємо за підтвердження! Наші клієнти – найважливіше журі для нас. Це високий рівень, якого ми завжди прагнемо та досягаємо.

Як і раніше, найпопулярнішим місцем пошуку економного опалення залишається мережа інтернет. Серед наших клієнтів 80% тих, хто використовує саме це джерело, а майже 18% покладаються на рекомендації друзів, колег, рідних, загалом тих, хто вже користується обігрівачами UDEN-S та переконався у їх ефективності на власному досвіді.

Економічність – головна причина вибору саме обігрівачів UDEN-S. На другому місці – доступна ціна та дизайн обладнання. Дійсно, крім практичних характеристик, клієнти звертають увагу й на зовнішній вигляд приладів, обирають дизайнерські обігрівачі, щоб підкреслити індивідуальність інтер’єру свого приміщення.

Деякі клієнти поділилися з нами ще й даними витрат на електроенергію в опалювальний період. Усі відгуки ми опублікуємо на нашому сайті: http://www.uden-s.ua/ua/otzivy/.

Дякуємо усім, хто прийняв участь в опитуванні за приділену увагу та особистий час, відверті відповіді. Нам дуже важлива думка клієнтів, тому так важливо почути кожного. Ваші позитивні відгуки надихають, а конструктивні зауваження допомагають удосконалюватися і ставати кращими.  

 

 

 

Комментарии пользователей

Необходимо зарегестрироваться или авторизоваться чтоб оставлять комментарии