Бренд UDEN-S – учасник Восьмого Великоднього благодійного аукціону

18 Апреля 2017 Категория: Все о строительстве
88

Теги: uden-s, інфрачервоні обігрівачі, керамогранітні обіогрівачі, великодній благодійний аукціон, Кропивницький, сбір коштів

Бренд UDEN-S – учасник Восьмого Великоднього благодійного аукціону

У Кропивницькому вже стало доброю традицією щорічне проведення Великоднього благодійного аукціону, аби підтримати людей, які потребують цього, привернути увагу суспільства до серйозних питань і не бути байдужими до чужих проблем. Цього року він відбувся 12 квітня уже увосьме.

В затишній залі Художнього музею розташувалися всі безоплатно надані 27 лотів, меценати, гості та журналісти. Одним із учасників був і виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S зі своїм лотом – керамогранітним обігрівачем «Вітер». «Придбали його блискавично швидко. Особливо приємно, що Андрій Флоренко вже другий рік поспіль стає власником наших лотів», - діляться враженнями на сайті компанії.

Всього учасники зібрали 189 560 грн, на які буде закуплено обладнання для онкодиспансеру, як і минулого року. Сподіваємося, що воно допоможе врятувати не одне життя. 

UDEN-S дякує Вікторії Талашкевич, Тетяні Ткаченко і Анатолію Кімнатному за організацію та проведення цього благодійного заходу, за те, що у них є можливість приєднатися до нього. Дуже символічно, що напередодні великого світлого свята Великодня люди об’єдналися задля досягнення єдиної мети – зібрання таких потрібних коштів.  

Комментарии пользователей

Необходимо зарегестрироваться или авторизоваться чтоб оставлять комментарии