UDEN-S підтримала проведення волейбольного турніру

11 Апреля 2017 Категория: Все о строительстве
126

Теги: uden-s, опалення, інфрачервоні обігрівачі, Кропивницький, турнір з волейболу 2017, волейбол у КНТУ, sport events, спонсорство спорту

UDEN-S підтримала проведення волейбольного турніру

А як пройшли ваші вихідні, друзі?

Цієї неділі, 9 квітня, відбувся четвертий волейбольний турнір серед чоловічих команд, присвячений пам'яті викладача фізичного виховання КНТУ Шевченка Миколи Івановича, який відвідав активний колектив бренду UDEN-S.  

На своєму сайті компанія поділилася враженнями від побаченого: «У спортивному залі Національного університету всі присутні дивилися захопливу та цікаву гру шести команд: КНТУ, факультету фізичного виховання КДПУ, «Обленерго» із Кропивницького, «Динамо» із Кривого Рогу та команд із Кременчука та Олександрівки.

Турнір урочисто відкрився номером з художньої гімнастики та гарним вокалом. Організатори подякували командам-учасницям, вболівальникам та гостям, компаніям, що відгукнулися та допомогли в проведенні турніру. Приємно, що одним із спонсорів змагань був і наш теплий бренд UDEN-S.

Прозвучав Гімн України – і гра почалася!

Всі команди завзято боролися за перемогу, але заповітну здобули гості з Кременчука, на другому місці – команда КДПУ, на третьому – «Обленерго».

Щиро вітаємо усіх волейболістів! Дякуємо за хорошу та динамічну гру, позитивні емоції та справжній спортивний азарт!»

Комментарии пользователей

Необходимо зарегестрироваться или авторизоваться чтоб оставлять комментарии