Керуйте обігрівачами дистанційно з новинкою від бренду UDEN-S

31 Июля 2017 Категория: Инженерные системы и коммуникации
248

Теги: uden-s, uden tw, терморегулятор, термостат, інфрачевоне опалення, додатковій обігріву

Керуйте обігрівачами дистанційно з новинкою від бренду UDEN-S

Довгі пошуки ідеального терморегулятора для додаткового опалення, який був би надзвичайно простим та комфортним у використанні, реалізувалися у створенні нового сучасного продукту, який є новітньою альтернативою звичайним розеточним регуляторам.

Знайомтесь, UDEN-TW – бездротовий мобільний терморегулятор з дистанційним керуванням. Ізюминкою є термодатчик вмонтований безпосередньо в дистанційний пульт з рідкокристалічним дисплеєм, на якому відображаються задана та поточна температури. Саме ця особливість дозволяє легко та зручно регулювати комфортним температурним режимом в тому місці, де вам необхідно, а не біля обігрівача чи стіни. Високоточність вимірювання температури в приміщенні дозволяє досягати бажаного тепла в необхідному вам місці. Він дуже легко підключається: досить вставити вилку обігрівача в блок-розетку і виставити за допомогою пульта необхідну температуру в приміщенні.

В поєднанні з енергозберігаючими обігрівачами UDEN-S (металокерамічними та керамогранітними) комплектації «універсал» (зі шнуром і вилкою) терморегулятор забезпечує правильну роботу обігрівачів, коректну температуру в кімнаті та економію електроенергії. До речі, один такий регулюючий пристрій одночасно може керувати роботою декількох обігрівачів або бути налаштованим для кожної окремої кімнати.
Купуйте у нашому магазині (https://shop.uden-s.ua/p565109633-termoregulyator-uden-besprovodnoj.html)

Про інші терморегулятори читайте на нашому сайті в рубриці «Терморегулятори» (http://www.uden-s.ua/ua/products/termorehulyatory/)

Тепла та краси вам, друзі!

Комментарии пользователей

Необходимо зарегестрироваться или авторизоваться чтоб оставлять комментарии