Кропивницький виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S оголошує другого переможця конкурсу відгуків!

20 Февраля 2017 Категория: Инженерные системы и коммуникации
270

Теги: uden-s, конкурс отзывов, uden-s отзывы, отопление uden-s отзывы, инфракрасные панели отзывы

Кропивницький виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S оголошує другого переможця конкурсу відгуків!

Конкурс відгуків від бренду UDEN-S продовжує отримувати листи від клієнтів та вже має другого переможця! Усіх хто користується обігрівачами торгової марки і хоче поділитися своїми враженнями, виробник запрошує приєднатися до участі.

На сайті компанії підвели підсумки другого етапу: «Дякуємо всім учасникам за щирі та чесні відгуки, слова побажань та пропозиції, за виділений особистий час. Нам важлива ваша оцінка.

З великої кількості надісланих відгуків ми відібрали ті, що найбільше відповідають умовам конкурсу, та розмістили їх на сайті. Всі вони дуже різні за змістом та стилем написання, але однаково важливі та цінні для нас.

І-і-і наш щасливчик…

… автор змістовного та інформативного відгуку. У відгуку йде мова про досвід користування конвекторами, про їх заміну на UDEN-S, порівнюються їх безпечність, естетика та зручність. Автор відзначає не тільки комфорт і ефективність від використання наших обігрівачів, але й ілюструє їх економічність, прикріпивши скріншоти про фактичне споживання електроенергії.

Отже, це Світлана з Одеси! Щиро вітаємо Вас з перемогою! Приємно знати, що наші обігрівачі приносять радість, тепло та затишок Вашій родині.

Дорогі клієнти, надсилайте ваші відгуки та отримуйте теплі подарунки!»

Комментарии пользователей

Необходимо зарегестрироваться или авторизоваться чтоб оставлять комментарии